אנטומיה אינטימית – איורי אהבה והשראה נשיים

אני רוצה להציע לך היום הצעה מהלב, כי אני יודעת שלדעת ולאהוב את עצמך זו בקשה עמוקה שלך. 
למדי את גופך, צרי אתו קשר אישי ואינטימי, דעי זאת- את יפה, את פלאית, את האהבה עצמה. 

תבונת הגוף הנשי הינה תבונה עתיקת יומין. הגוף האנושי ובפרט הגוף הנשי, הרחם ומערכת הרבייה הנשית הינם שער אל ידע עמוק, אל מחוזות קסומים, אל המסתורין.

אבר המין הנשי שלא כמו אבר המין הגברי חבוי ונסתר, על מנת לרצות לפגוש את עצמנו כנשים, להכיר ולגלות את איברי גופינו המוצנעים, עלינו לעבור דרך.
ראשית כל עלינו לרצות בכך, למצוא בתוכנו סקרנות כנה, אחרי כן להסכים להעמיק ולחשוף את עצמנו לידע. אנו חיות בעולם מהיר, בו אפשרויות החשיפה לידע אינסופיות, בחרי את האופן שבו הכי נכון לך ללמוד את עצמך, הקשיבי פנימה, למדי את הקצב שלך, צרי מרחב מקודש של מפגש עם עצמך. 

פרויקט האיורים של אנטומיה אינטימית נוצר בין היתר כדי לאפשר לך ולעוד נשים להיחשף ליופי ולתבונת הגוף הנשי באופן רך, כזה שמשרה השראה, שמייצר אהבה וקבלה, באופן שמאפשר לנו להיות יותר ויותר אנחנו.
איורי אנטומיה אינטימית צוירו בעבודת יד, כל איור נולד מתוך הערכה, פליאה ואהבה לגוף הנשי. 

דרך לימוד והכרה של האנטומיה הנשית נפתח עבורנו כנשים פתח אל עוצמה עתיקה, אל שרשרת ארוכה ומתמשכת של חיבור להוויה הנשית ולאדמה שתחת רגלינו. 

אני מזמינה אותך להיכנס לאתר של אנטומיה אינטימית, להתבונן, לקרוא, ללמוד, לקבל השראה:

https://intimeart.co.il/

לדעת את עצמנו פנימה, להכיר בעוצמות כמו במגבלות שלנו, לכבד את הגוף שלנו ולקבל אותו באופן לא ביקורתי אלו אפשרויות קיימות. עם זאת זה לא ברור מאליו לבחור בכך באמת ולנקוט בצעדים שמייצרים מערכת יחסים אוהבת, פתוחה ומקבלת עם עצמנו. 

את זו שבוחרת, בחרי בך, בחרי באהבה. 

 

מיטל פאר- מאיירת ומנהלת פרויקט אנטומיה אינטימית, מטפלת ומלווה תהליכי ריפוי והתפתחות נשיים. 

x

#{title}

#{text}

#{price}