ריקון טבעי / ליפז נוי
 

אמ;לק, הגיע הזמן לצאת לחופשי ולהפסיק להשתמש במוצר הגיינה בזמן המחזור החודשי!

לאחרונה יוצא לי לפגוש לא מעט בנות שמספרות לי שהן סובלות מבעיות כאלה או אחרות ביוני.

דלקות בדרכי השתן, פטריות, זיהומים, כאבים בחדירה, כאבי מחזור וכו'..

אני יכולה לכתוב ארוכות על איך אפשר להיפטר מכל המחלות האלו, אבל יש דבר מאוד מאוד *בסיסי* ופשוט שאנחנו יכולות לעשות בעצמנו בשביל להפסיק את הבלאגן באזור.

ל ה פ ס י ק להשתמש בתחתוניות, תחבושות, טמפונים, מון קאפ, גביעוניות, וגם בחברים האורגנים שלהם. להפסיק להשתמש בתחתונים שלא עשויים מ100% כותנה.

כן כן! אתן יכולות לשלוט על הדם שיוצא מהגוף בזמן הוסת!
 

לצערי הרב, במרוצת השנים, אנחנו הנשים שכחנו את החיבור הבסיסי שלנו לאדמה. הידע הקדום הקיים לא עבר לכולנו..

זאת בתוספת סוכני חברות כגון תאגידים כמו פרוקטר & גמבל, אולדייז, טמפקס קוטקס וכו'.. שהעבירו לנו את המסר שהוסת היא דבר מלוכלך, שעדיף לא להרגיש את הוסת, כי ככה אנחנו יותר יפות/נוח לנו ושאר ירקות.

כשהיינו חיות בשבטים לא היו משתמשים באמצעי הגיינה, אלא נשים היו מרוקנות את הדם הוסת חזרה לאדמה, או היו נותנות לגברים כדי שישתמשו בשדות ובפרדסים (דת הוסת הוא נוזל פורה שעוזר מאוד לגדילה יפה ושופעת של צמחים ויבולים אחרים)
 

למה להפסיק? המוצרים הללו עשויים מפלסטיק, שלהם מוסיפים אקונומיקה, מלבינים, ועוד דברים כימיים לא כל כך ידידותיים. כאשר פלסטיק בא בחיכוך עם העור שלנו, במיוחד אזור כ"כ רגיש וחשוף כמו היוני, הגוף מנסה לדחות אותו ומגביר הפרשות. כן- מה שעושה את ההפרשות, הגרד, הצריבה זה בעצם השימוש בתחתוניות עצמן. תקף גם לגבי מוצרים לוסת.

היוני צריכה לנשום, להיות במצב אוורירי, נוח, במשך כל החודש. אפילו לתת לה להיות בשמש 5 דק' ביום עושה המון :)

לגבי מונקאפ וטמפונים- הפעולה שהם עושים, הם לעצור את הזרימה הטבעית של הגוף, שהיא – הוצאת הוסת. זרימה החוצה. כאשר אנחנו מכניסות משהו שיעצור את הזרימה, זה עלול להוות חסימה לגוף שתוביל לכאבים בזמן הוסת.
 

פעם התפלאתם מלראות מישהו מתאפק לפיפי? לא. כך גם אנחנו תוכנתנו. אנחנו יכולות לשלוט על שפיכת הדם במהלך המחזור החודשי. זהו ידע עתיק שסוכני החיברות דאגו שנשכח היטב.

אז בטח אתן שואלות עצמכן איך מלמדים את הגוף לשמור על הוסת עד הביקור הבא בשירותים. התשובה היא: שרירי רצפת האגן. חיזוק השרירים הינו קריטי כדי לשמור על השליטה באזור.

ניתן לחזק את השרירים במגוון דרכים.
 

איך מתחילים להיגמל ? אתן כמה עצות למתחילות ( אני מלמדת את השיטה לעומק בקורס נפרד)

ניתן להפסיק בהדרגה וניתן בבת אחת (אני הפסקתי בבת אחת)

1.עוברים ללבוש תחתונים מכותנה 100% בלבד. במידה ואת לובשת חצאיות ארוכות או שמלות, עדיף לא ללבוש תחתונים בכלל.

2. עוברים לתחבושות רב פעמיות מ100% כותנה.

3. ביום הראשון של הוסת, הקפידי להישאר במקום נוח ובטוח, כמו הבית למשל. כדי שתוכלי להיות בהקשבה לרצונות של היוני, מתי היא מעוניינת להתפנות לשירותים על מנת להזרים החוצה את הדם. אם אין שירותים זמינים, כווצי פנימה את שריר העוקץ והחיק על מנת לשמור את הדם בגוף. (כמו שמתאפקים לפיפי, חשוב לא להתאפק הרבה זמן, אלא כמה דקות בודדות).

4. בעת הביקורים בשירותים, נשמי עמוק והיעזרי בשרפרף כדי לשבת במצב כריעה. בעדינות נשמי עמוק ולאט לאט שחררי את שרירי רצפת האגן כדי שהדם ישפך במלואו לאסלה (או לכוסית).

5. במידה ובמהלך היום תוציאי את כל מה שגופך מבקש להוציא החוצה, לא יהיה דימום בלילה.

6. וכך המשיכי בהמשך ימי הוסת.

7. כשתרגישי מוכנה ומאומנת- מוזמנת להישאר רק עם התחתונים..

8.מוסת לוסת את תלמדי את היוני יותר ויותר טוב וכך לא יהיו לך כתמים על התחתונים בכלל.

הדבר דורש סבלנות, הקשבה מעמיקה לרצונות הגוף, התבוננות פנימה.

*מומלץ לא ללחוץ כלל על שרירי רצפת האגן - הדבר עלול ליצור נזק

*במהלך הוסת הדם לא נשפך כל הזמן. אלא לפרקי זמן קצרים (כמו התדירות של פיפי)
 

היתרונות: עצמאות ללא תלות באף מוצר, קלילות, שמירה על הסביבה, חסכון כלכלי, חיבור ליוני, חיבור לגוף, הפחתה של כאבי וסת וביוץ, קיצור ימי הוסת.

מוכרחה לציין- אני לא רופאה/מטפלת, כל מה שכתוב כאן אלו הן המלצות בלבד, אחרי מחקר אישי שלי. חוויתי את התהליך בעצמי ורוצה להעביר את הידע הזה הלאה כדי שתשמרו על הגוף הקדוש שלכן.

שיהיה בהצלחה- מוזמנות לכתוב לי בפרטי לשאלות נוספות.

 

ליפז נוי - מנחה למיניות נשית

Lipaznoy@gmail.com

0549437043


 
x

#{title}

#{text}

#{price}